Nakupujte rýchlo cez telefón: 0948 224484

 

info@jetdryer.sk

Rozumieme sušičom, poradíme vám.   Nový eshop - ultramoderný, obrovské náhľady - všetko pre váš pôžitok.

close

Smart biely

Značka: Jetdryer    SKU: 005010409

Smart biely + 3 roky záruka

Buďte prví, kto ohodnotí tento produkt

bez DPH 524,70 € s DPH 629,64 €

Smart sa od ostatných sušičov odlišuje možnosťou pokročilého nastavenia. Pokročilé funkcie a ľahké ovládanie oceníte predovšetkým na firemných toaletách alebo v domácnosti.

Lepšia cena v inom obchode?

Podrobnosti

 

Najnižšia cena na Slovensku

 

3 roky záruka na sušič

 

Doprava zadarmo kdekoľvek v SR

 

Poskytujeme aj pozáručný servis

 

Špecifikácia

Smart sa od ostatných sušičov odlišuje možnosťou pokročilého nastavenia. Pokročilé funkcie a ľahké ovládanie oceníte predovšetkým na firemných toaletách alebo v domácnosti.

Výhody

Bodové trysky pre rýchlejšie osušenie: Tryskový sušič Smart má po každej strane 24 trysiek. Vďaka netradičnému, bodovému tvaru trysiek je prúd vzduchu výrazne koncetrovanejší. Smart tak vozdu z rúk nielen osuší, ale predovšetkým zotrie.

Automatické zapnutie a predhrievanie: Smart vyhodnotí prítomnosť osoby pred sušičom a sám sa uvedie do pohotovostného režimu. Dôjde k automatickému zapnutiu osvetlenie informačného a ovládacieho panela a funkcii ohrevu. Tým, že je ohrev zapnutý v predstihu, fúka hneď od začiatku teplý vzduch a nemusíte čakať, nže sa sušič nahreje. Sušiaci proces je tak rýchlejší a príjemnejší. Jet Dryer Smart automaticky ohrieva vzduch, ak okolitá teplota je nižšia než 20°C. Smart je taktiež možné prepnúť do režimu, v ktorom je ohrev vzduchu zapnutý neustále bez ohľadu na vonkajšiu teplotu.

Farebné osvetlenie: Priestor sušenia Jet Dryer Smart je podsvetlená pomocou farebných LED diód. Môžete si vybrať medzi modrým a červeným podsvietením, alebo ponechať osvetlenie úplne vypnuté.

Prehľadné ovládanie: Sušič je vybavený kapacitnými tlačidlami, pre ich aktiváciu stačí po nich zľahka prejsť prstom. V strede ovládacieho panel je spínač, ktorý uvádza jednotku do chodu. Na ľavej strane nájdete dve tladičlá prepínajúce rýchlosť ventilátoru. Na pravej strane zase prepínanie podsvietenia a ohrevu vzduchu.

Informačný panel: Na informačnom paneli sú rozmiestnené indikátory informujúce o aktuálnom nastavení sušiča. Môžete mať okamžitý prehľad o nastavenom výkone a ohrevu alebo o tom, že je už potrebné vymeniť Hepa filter, prípadne vyliať vodu z nádržky. V strede informačného panelu je umiestnený monochromatický displej zobrazujúci správny postup sušenia rúk.

Dva Hepa filtre: Dva Hepa filtre efektívne filtrujú vzduch nasávaný sušičom. Filtre sú kryté ochrannou mriežkou. Za Hepa filtre je možné jednoducho vložiť gelový osviežovač vzduchu, vďaka ktorému sa bude príjemná vôňa šíriť zakaždým, keď sa zapne sušič.

Jednoduchá inštalácia a servis: Pre výmenu Hepa filtrov a osviežovača vzduchu nie je nutné demontovať kryt. Filtre umiestnené po stranách sušiča stačí jednoducho vycvaknúť. Kryt nie je nutné snímať ani pri inštalácii sušiča na stenu. Napájanie sušiča je vyriešené pomocou štandardizovaného napájacieho konektora (rovnaký ako napríklad na PC).

Dry Floor = vždy suchá podlaha: Sušič rúk Smart je vybavený systémom Dry Floor. Vďaka tomu sa pod sušičom nehromadí voda. Voda vyfúknutá z rúk je zhromažďovaná vo spodnej nádobke s priezorom. Tak máte kedykoľvek prehľad o tom, koľko vody je už v nádobke. Navyše je nádobka vybavená prepadom v prípade, že ju zabudnete vyliať, takže sa nič nestane.

ABS plast: Telo sušiča je vyrobené z ABS plastu. Jedná sa o veľmi odolný materiál používaný v rôznych náročných aplikáciách.

Systém sušenia

 • Pri vsunutí rúk do sušiča a behom ich pozvoľného postupného vysúvania je voda okamžite doslova stieraná vysokým tlakom teplého vzduchu na odkvapovú plochu. Prúdenie vzduchu zaisťujú hrebeňové trysky umiestnené na obidvoch stranách sušiaceho priestoru. Zbytky prípadnej vody tak kanálikom stekajú do nádobky na spodnej strane prístroja.
  10 sekúnd stačí k celkovému osušeniu rúk a vďaka tomu môžete ušetriť mnoho výdajov za elektrickú energiu a papierové obrúsky. Vaše priestory toaliet budú naviac vďaka tryskovým sušičom vyzerať omnoho elegantnejšie a zákazníkom tak okrem iného dodáte pocit vyššieho komfortu.

Technické parametre

Napätie AC 220-240 V
Inštalácia Nástenná
Kryt vysúšača Biely
Ohrev vzduchu Automatický (podľa okolitej teploty) / manuálny
Rozmery vysúšača (v/š/h) 657 x 296 x 203 mm
Čistá hmotnosť 7,5 kg
Rozmery balenia (v/š/h) 730 x 370 x 300 mm
Balenie Ochranná fólia, polystyrénový obal, kartónový box
Záručná doba 3 roky
Istiace prvky Ochrana proti prehriatiu, nadprúdová ochrana, ochrana pred skratom
Stupeň krytia IPX4
Prúd vzduchu 85-105 m/s
Prietok vzduchu 23,5-29 l/sek
Objem odkvapovej nádoby 1100 ml
Frekvencia 50/60 Hz
Príkon 1800-2000 W
Výkon motora 900-1100 W
Výkon topného telesa 900 W
Max. prúdový odber 9 A
Typ motora Uhlíkový DC
Spúšťací systém Automatický - infračervený
Spúšťacia vzdialenosť vloženie rúk
Hlučnosť 70 dB

Čo obržíte v dodávke?

 •   

  Sušič rúk
 •   

  Záručný list

Pomôžem vám??

 

Rád vám pomôžem 0948 224484

Technické parametre

Výrobca Jetdryer
SKU 005010409
Farebné prevedenie Biely
Váha (kg) 7.5000
Farba Nie

Recenzie zákazníkov

Napísať vlastnú recenziu

Recenzujete: Smart biely

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Cena: 0/5
Hlasovať:
Hodnota: 0/5
Hlasovať:
Kvalita: 0/5
Hlasovať:

Tagy

Použite medzerník na oddelenie tagov. Použite jednoduché úvodzovky (') pre frázy.

Súvisiace produkty

Classic biely

Jetdryer Classic biely

bez DPH 524,70 € s DPH 629,64 €

Vzduchový filter Hepa

Jetdryer Vzduchový filter Hepa

bez DPH 19,40 € s DPH 23,28 €

Classic strieborný

Jetdryer Classic strieborný

bez DPH 524,70 € s DPH 629,64 €

Style strieborný

Jetdryer Style strieborný

bez DPH 541,10 € s DPH 649,32 €

Proof Odor Neutralizer

Jetdryer Proof Odor Neutralizer

bez DPH 12,70 € s DPH 15,24 €

 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand
 • brand